2023 okulların kapanmasına kaç gün kaldı? Okullar ne zaman kapanacak? Okullar ne zaman kapanıyor? 16 Haziran’a kaç gün kaldı?

2023 okulların kapanmasına kaç gün kaldı? Okullar ne zaman kapanacak? Okullar ne zaman kapanıyor? 16 Haziran’a kaç gün kaldı?

2023 okulların kapanmasına kaç gün kaldı? sorusu öğrenciler tarafından araştırılıyor. Eğitim ve Öğretim yılının başlamasıyla beraber araştırılan sorular arasında yer alan Okullar ne zaman kapanacak? 2023 okulların kapanmasına kaç gün kaldı? Okullar ne zaman kapanıyor? 16 Haziran’a kaç gün kaldı? sorularının yanıtı haberimizde yer alıyor. Detaylar haberimizde…

OKULLARIN KAPANMASINA KAÇ GÜN KALDI?

Kahramanmaraş merkezli depremler nedeniyle çoğu zaman okulların kapanacağı tarihe dair kafa karışıklığı yaşanabiliyor. Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremler ile birlikte bir uzatmanın olup olmayacağız tartışılırken Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer yaptığı açıklama ile merak edilenleri yanıtladı. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, konu ile ilişkin şu açıklamayı yapmıştı:

“2022-2023 eğitim öğretim yılı 16 Haziran’da sona eriyor. Herhangi bir uzatma yapmayacağız” açıklamalarında bulundu. Buna göre 2022-2023 eğitim öğretim yılı 16 Haziran’da sona erecek ve okullar yaz tatiline girecek. Konu hakkında yapılacak olan açıklamalar dahilinde haberimiz güncellenecektir.

16 HAZİRAN’A KAÇ GÜN KALDI?

13 Haziran itibari ile okulların kapanmasına 3 gün kaldı.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir