Dikkat! Önde Gelen Kripto Borsası Yarı Fiyatına XRP Satacak

Dikkat! Önde Gelen Kripto Borsası Yarı Fiyatına XRP Satacak

Kripto para borsası BitMart’tan kullanıcılarını heyecanlandıran bir duyuru geldi. BitMart, kullanıcılarına ortalama değerinden %50 daha düşük bir fiyata XRP satın almalarına olanak tanıyacak. Bu doğrultuda, kripto borsası resmi Twitter hesabından bir açıklama yayınladı.

BitMart XRP için %50 indirimli satış başlatacak

Önde gelen bir kripto borsası olan BitMart, geçtiğimiz günlerde kullanıcıları için heyecan verici bir fırsat duyurdu. Borsa, “Daha Fazla Kripto, Daha Az Ücret” kampanyalarının bir parçası olarak yaklaşan XRP %50 İndirimli Flaş Satış etkinliğini açıkladı. Bu girişim, BitMart kullanıcılarını sürekli destekleri ve sadakatleri için ödüllendirmeyi amaçlıyor.

XRP 50% Off Flash Sale, 21-22 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek. Ayrıca, katılımcılara XRP’yi önemli bir indirimle elde etmek için eşsiz bir şans sunacak. Bu özel etkinliğe katılabilmek için, kullanıcıların BitMart Launchpad üzerinden bir bilet almaları gerekiyor. İşte bu bilet, flaş satışa katılmak için giriş noktası görevi görüyor.

Flash Sale sırasında katılımcıların, son iki günde gözlemlenen ortalama fiyattan yaklaşık %50 daha düşük bir fiyata XRP satın alma imkanları olacak. Bu cazip indirim, kullanıcıların kripto para portföylerini genişletmelerini sağlayacak. Ayrıca, daha düşük bir maliyetle XRP’ye yatırım yapmalarına olanak tanıyacak.

Bitmart’ın Flash Sale için aradığı koşullar

Adil bir dağıtım sağlamak ve istifçiliği önlemek için BitMart, Flash Sale için bazı kurallar belirledi. Her kullanıcı en fazla bir bilet satın almakla sınırlı. Ayrıca, mevcut toplam bilet sayısı etkinlik için tahsis edilen XRP miktarına bağlı. Flash Sale’a katılım için kullanıcıların 20 Haziran 2023 tarihine kadar Müşterini Tanı (KYC) doğrulama sürecini tamamlamış olmaları gerekiyor.

Bu arada, Flash Sale için abonelik para birimi Tether (USDT) olacak. Bu da kullanıcıların etkinlik sırasında XRP satın alabilmeleri için BitMart hesaplarında USDT bulundurmaları gerektiği anlamına geliyor. Kampanya, BitMart’ın nihayet XRP’yi listelemesinden yaklaşık altı ay sonra gerçekleşecek. Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere, önde gelen kripto para borsası, SEC davasının ortasında Ocak ayında XRP’ye desteğini resmen ilan etti. Ancak BitMart, ABD’deki kullanıcıları için XRP alım satımına izin vermiyor. Bu yüzden, %50 indirimli Flash Sale da ABD’de ikamet edenlere açık değil.

XRP, basın zamanında, günlük bazda %1,87 artışla 0,4805 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte, token geçtiğimiz hafta boyunca yaklaşık %4,5 değer kaybetti. Ripple, SEC ile davası nedeniyle, sürekli gündemde. Bu yüzden, XRP’nin bundan sonraki fiyat hareketini, büyük ihtimalle, bu davanın sonucu belirleyecek.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir