Tanju Özcan’dan ‘istifa’ açıklaması: İstifa etmeyeceğim, beni atsınlar

Tanju Özcan’dan ‘istifa’ açıklaması: İstifa etmeyeceğim, beni atsınlar

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan katıldığı canlı yayında açıklamalarda bulundu. Özcan, ” İstifa etmeyeceğim, bu tarihe geçsin. Beni atsınlar. Gerekçeli kararda ne yazacak merak ediyorum” dedi.

Geçtiğimiz günlerde Bolu’dan Ankara’daki CHP Genel Merkezi’ne ‘değişim’ yürüyüşü gerçekleştiren Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan katıldığı canlı yayında partiden istifa etmesiyle ilgili açıklama yaptı.

Özcan konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“İstifa etmeyeceğim, bu tarihe geçsin. Beni atsınlar. Gerekçeli kararda ne yazacak merak ediyorum. CHP’deki Atatürkçülere mesaj verecekler. CHP’de Atatürkçüyüm demek, AK Parti’de Milli Görüşçü’yüm demek suç oldu. Bunu herkes görsün artık. Bana bir itiraz gelmedi. Soroscularla, FETÖ’cülerle, terör örgütünün sözcüleriyle.

“Bu tür adamlarla yol yürüyorsunuz”

‘Zenginler kulübüyle yol yürüdünüz’ dediğim için hiç itiraz gelmedi. Çünkü bunların tamamı doğru. Hala bunlarla yol yürümeye çalışıyor. Sadece bir yerden itiraz geldi. CHP’nin başına bir trol başı geçirildi ya Eren Erdem diye. İlkokul 2’den terk deniyor. 2018’de genel başkana istifa çağrısı yapmış. Bu tür adamlarla yol yürüyorsunuz. Hala yanlış yapıyor.”

TIKLAYIN | CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan: Beni partiden atacaklarmış, 19’unda istifa edeceğim

 

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir