Nubia Z50 SE kendini gösterdi

Nubia Z50 SE kendini gösterdi

Yeni Nubia Z50 SE modelinin ayrıntıları nihayet Çin’deki Sanayi ve Bilgi Teknolojisi Bakanlığı (MIIT) web sitesinde ortaya çıktı. Bu telefon, Nubia Z50 serisini andıran bir tasarıma sahip. Arka kısmında dikdörtgen bir modül içinde yer alan üç kamera ile dikkat çekiyor. Bu model, siyah renkte ve ön kısmında kavisli bir ekranla belgelenmiştir. Ancak cihazın diğer özellikleri henüz bilinmiyor. Sağ tarafında ses ayar tuşları ve kırmızı renkte bir güç tuşu bulunuyor. Arka kısmında ise LED flaşlı üç kamera modülü yer alıyor. GSMArena’ya göre, bu cihaz Axon 50 Ultra modeline oldukça benziyor.

Nubia’nın Z50 SE modeli, yakın zamanda 3C sertifikası da aldı ve bu sertifika, cihazın 80W şarj cihazı ile paketlendiğini gösteriyor. Nubia, ürün yelpazesini genişletme konusunda oldukça aktif. GSMA IMEI veritabanında, Nubia Z60 Ultra ve Nubia Z60 Fold isimli iki yeni cihazın daha olduğu tespit edildi. Bu cihazların kod adları sırasıyla NX721J ve NX801J olarak belirlenmiştir. Ancak bu cihazlar henüz 3C sertifikası almış değil.

Nubia Z50 SE kendini gösterdi

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen standart Nubia Z50 modeli, Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti, LPDDR5X RAM, UFS 4.0 depolama ve 6.67 inç boyutunda 144Hz kavisli ekran gibi özelliklere sahip. Arka kamerada, Sony IMX787 sensörünü kullanan 64 megapiksel ana kamera ve 50 megapiksel ultra geniş açılı makro ikili lens bulunmaktadır. Ayrıca, 5000mAh kapasiteli bir batarya ile geliyor ve 80W hızlı şarj desteği sunuyor.

Nubia, Z50S modelini de sessiz sedasız piyasaya sürdü. Bu model, 6.67 inç 144Hz kavisli ekran ve Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti ile donatılmış durumda. 12GB RAM’e ve 5000mAh kapasiteli bir bataryaya sahip. Çin’de fiyatı 2,199 Yuan (yaklaşık 300$) olarak belirlendi. Nubia Z50 SE modelinin resmi lansman tarihi ise henüz belirsiz.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir