Yasak aşk skandalı! İki kadının aylar önce birbirlerine yaptığı yorumlar ortaya çıktı

Yasak aşk skandalı! İki kadının aylar önce birbirlerine yaptığı yorumlar ortaya çıktı

Oyuncu Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan, önceki günlerde Nişantaşı’nda bir erkek ile yürüyüş yaparken görüntülendi. Seyhan’ın arkadaşının kimliği ise sosyal medyada gündem oldu. Seyhan’ın görüntülendiği kişinin oyuncu Cansu Tosun’un babası Kenan Tosun olduğu ortaya çıktı. Almanya’nın Nürnberg şehrinde yaşayan Kenan Tosun’un evli olduğu da biliniyor.

“AİLECE GÖRÜŞÜYORLAR”

‘Yasak aşk’ iddiası, ‘2. Sayfa’nın da gündemindeydi. Program sunucularından Müge “Cansu Tosun’un anne ve babası evli. Ege’de çok güzel bir köyde yazlıkları yan yana bu ailelerin. Ailece de görüşüyorlar, bu görüşme sırasında mı kanlar kaynadı?” dedi.

SERPİL TOSUN SESSİZLİĞİNİ BOZDU!

Sürpriz ilişkinin ardından Cansu Tosun’un annesi Serpil Tosun sessizliğini bozdu. Yazlık evlerinde bir araya gelen ve ailece görüşen Seyhan Ümran ile Kenan Tosun’un arkadaşlığının bir süre sonra aşka dönüştüğü iddialarıyla ilgili ‘2. Sayfa’ya konuşan Tosun, şu ifadeleri kullandı:

Her şey doğru. Konuşacak bir durum yok. Allah’a havale ediyorum onları.

“CANIM BENİM”

Magazin gündemine oturan yasak aşkın ardından, Ümran Seyhan ile Serpil Tosun’un aylar önce birbirlerine yaptıkları yorumlar ortaya çıktı.

Haziran ayında torunu Marsel ile fotoğrafını, “Musmutlu anlarımdan bir tanesi… Güneş yüzlüm” mesajıyla paylaşan Tosun’a; Seyhan “Canım benim” yazıp, kalp emojileri ekleyerek yorum yapmış. Tosun ise bu yoruma kalp emojisiyle cevap vermiş.

Bunu gören sosyal medya kullanıcıları, “Dünyada milyarlarca erkek varken ‘canım benim’ yazacak kadar yakın olduğunuz arkadaşınızın kocasına nasıl yan gözle baktınız?”, “Nasıl yaptın, evine girip çıktığın kadının kocasına nasıl yan gözle baktın?” ve “Önce canım benim derler, sonra canım kocan benim derler” gibi yorumlar yaptı.

FOTOĞRAFTA BABASI YOK!

Öte yandan Cansu Tosun, annesi Serpil, kardeşi Fırat ve oğlu Marsel ile yeni bir paylaşım yaptı. Güzel oyuncun aile fotoğrafında babası Kenan Tosun’un yer almaması ise dikkatlerden kaçmadı.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir